Strzelnica Paintball

Strzelnica Paintball

Doskonały pomysł na imprezę integracyjną dla firmy, grupy szkolnej, kolonijnej. Strzelnica Paintball to świetna atrakcja na festyn, zawody strzeleckie, na uroczystość urodzinową dla dzieci i dorosłych.
Konkursy strzeleckie z nagrodami, połączone z animacją i sportową rywalizacją. Dołączając do imprezy ognisko, smażenie kiełbasek sprawiają, że impreza na długo zostanie zapadnie w pamięci uczestników.
Zorganizujemy zawody strzeleckie dla dzieci i dorosłych z mega dużą dmuchaną strzelnicą paintballową.
Strzelnica posiada dwa stanowiska strzeleckie z różnymi tablicami na punkty jak i np: tarcze, butelki, postaci animacyjnych i innych.  Dodatkowo proponujemy następujące konkursy strzeleckie np: strzelanie z łuku do tarczy, strzelanie do celu byle czym na wesoło, strzelanie z markerów paintball. Strzelnica jest przystosowana do montażu w plenerze jak i na terenie zabudowanym. Posiada grube i solidne ścianki strzelnicy co zabezpiecza przed wylotem kulki po za tor lotu. Strzelnica Paintball jest mobilna dlatego zabawa w Mistrza Strzelnicy może być  w twoim ogródku . Strzelnica w Kudowie w Parku Rozrywki w Dusznikach na stadionie, w Zieleńcu na stoku, w Kłodzku na rynku, we Wrocławiu po Poltegorem czy w Warszawie obok Pałacu Kultury :)
Kontakt z instruktorem jest prosty . Wystarczy zadzwonić pod nr telefonu 669 160 098