Warsztaty w rytmach LATINO

Czym jest taniec Latino solo.

Latino solo to zmysłowy, ekspresyjny taniec.
To jest najlepsza szkoła wdzięku i seksapilu.
Gorące rytmy latynoamerykańskie sprawiają, że nogi same rwą się do tańca. W jednej chwili wprawiasz w ruch całe ciało – dotleniasz mózg, wyciszasz nerwy, korygujesz postawę.
A co najważniejsze, dajesz upust emocjom i uwalniasz wyobraźnię.

Latino solo są to zajęcia stworzone szczególnie z myślą o kobietach. Specjalnie przygotowane choreografie, które zawierają elementy salsy, samby, rumby i cha-chy oraz gorące rytmy muzyki latynoskiej, pozwolą każdej z pań poczuć się wyjątkowo. A przy okazji bezboleśnie zgubić zbędne kilogramy.
Zajęcia składają się z kilkuminutowej rozgrzewki, po której następuje nauka poszczególnych tańców, a na koniec ćwiczenia rozciągające i relaksujące.

Co daje taniec?

Latino solo ma za zadanie poprawić i usprawnić całe ciało.
Rozgrzewka składa się z ćwiczeń wzmacniających poszczególne partie ciała: brzuch, talię, ramiona, bark. Właściwy trening to wysiłek głównie dla ud i pośladków, chociaż taniec, tak naprawdę, rozwija wszystkie partie mięśni. Te zajęcia nie tylko kształtują zgrabną sylwetkę, ale również poprawiają humor.

Latino solo to świetna zabawa dla wszystkich pań i panów – przeważnie singli. Kochasz tańczyć, ale nie masz z kim? Zapisz się na kurs tańca latino solo, a oprócz relaksu i poprawy humoru zyskasz szczuplejszą sylwetkę i seksapil.

Proste krok m.in.: salsy, mambo, ba-chaty, rumby, latino solo, chacha, cumbia, reggaeton :) efektowne przejścia i obroty, które z pewnością przydadzą się na każdej imprezie.
Zatańcz z nami na warsztatach Solo LATINO