Sponsorzy nagród na imprezie integracyjnej ZLODOWACENI jak i przebieg i relacja wydarzenia w formie galerii zdjęć.

Podziękowania za zaangażowanie w nasz projekt imprezy integracyjnej dla Morsów ZLODOWACENI 2018.

Na corocznej integracji morsów. Dnia 20 stycznia 2018r na terenie Parku Rozrywki w Kudowie Zdroju odbyła się coroczna międzynarodowa impreza integracji morsów nazwana ZLODOWACENI.

W imprezie tej wzięły udział morsy z Czeskich i Polskich klubów. Myślą przewodnią na ten rok to ” Morsuj zdrowo i wesoło”
Ideą imprezy było przybliżenie zdrowotnego wpływu morsowania na pozytywne samopoczucie i poprawę odporności osób kąpiących się w zimnej wodzie w okresie zimowym. To mrożące krew w żyłach wydarzenie nie odbyłoby się bez wsparcia sponsorów nagród, kateringu, nagłośnienia i infrastruktury organizacyjnej.
Wyrazami wdzięczności pragniemy podziękować okolicznym firmom, urzędowi jak i osobom prywatnym, które wykazały się zaangażowaniem w nasz projekt integracji Czesko Polskiej ZLODOWACENI 2018. W szczególności dziękujemy właścicielom firm dzięki, którym byliśmy w stanie zrealizować go.

Oto lista sponsorów, którzy wsparli nasz projekt. Dziękujemy : Pani Iwonie i Panu Mariuszowi Zębik Restauracja “Cafe Domek”, Pani Marii Kołodko Restauracja “Kosmiczna”, Pani Dorocie i Panu Wojtkowi Korzeniowscy z Restauracji “Retro”, Panu Tomaszowi Jankowskiemu z Restauracji “Czeska Zdrojowa“, Pani Marcie Midor- Burak i Panu Piotrowi Burak Smażalnia ” Taka Ryba”, Panu Wiesławowi Dziuda pensjonat “Rajski Dom”, Panu Szczepanowi Fugowskiemu “Sklep firmowy Fugowscy”, Cukierni “Ptyś” Państwu Gierackim, Prezesowi Aqua Park “Wodny Świat”, Panu Janowi Wołoszczukowi “Efekt Studio”, Czeskiej firmy Nyklićek a Spol. s.r.o Nowe Mesto, Zakłady Wodociągów i Kanalizacji Kudowa Zdrój, Urząd Miasta i Gminy Kudowa Zdrój, Kudowskie Centrum Kultury i Sportu, Agencji Reklamy Kudowa web-port.pl. Podziękowania składają pomysłodawcy i organizatorzy aktywnego klubu Kudowskich Morsów “Fun Mors”, którzy kąpią się regularnie w sezonie zimowym w każdą niedzielę o godzinie 13:00 w wodach Lewińskiego zalewu. Osoby chcące rozpocząć hartowanie ciała w zimnej wodzie zapraszamy nad Lewiński zalew w każdą niedzielę.

Kliknij w ten link i zobacz przebieg międzynarodowej imprezy integracyjnej dla morsów jak i relację w formie galerii zdjęć. 

Zdjęcia wykonane przez trzech fotografów, którym z całego serca dziękujemy.
Pani Hana Šimůnková z Nachodu, panu Grigorij Sekaszwili z Polanicy i panu Josef Voltr Fotograf z Nachodu

Mistrz Strzelnicy Paintball