O nas

Nasz cel

Dawać radość innym oraz 100% profesjonalizmu!


Park Linowy

W naszym Parku Rozrywki jest Parki Linowy  to specjalnie przygotowana trasa dla zabaw z użyciem linowych mostów rozmieszczonych po między drzewami. Na Parku Linowym bawić się mogą ludzie bez żadnego doświadczenia na linach wśród osób w każdym wieku.
Zapewniamy niezapomniane wrażenia, adrenalinę, wysiłek na świeżym powietrzu w uzdrowisku Kudowa Zdrój. Naszych Gości wyposażamy w profesjonalny sprzęt asekuracyjny. Nasi instruktorzy to profesjonaliści i pasjonaci  wyjaśnia zasady posługiwania się tym sprzętem.

Park Rozrywki

Park Rozrywki znajduje się na Ziemi Kłodzkiej w Uzdrowisku Kudowa Zdrój jednak jego działanie nie ogranicza się tylko do rynku lokalnego. Firma działa na terenie całego kraju.
Z urządzeń, które oferujemy do Państwa dyspozycji z powodzeniem mogą korzystać dzieci jak również dorośli. Nie mniejszą wagę przywiązujemy do prowadzenia aktywnej kampanii na rzecz propagowania zdrowego stylu życia wśród osób w każdym wieku.
Co ludzie mówią …

Jesteśmy z Gimnazjum im. Jana Wyżkowskiego w Krotoszycach, mieliśmy okazję skorzystać z Parku Rozrywki w Kudowie Zdroju na ulicy słonecznej. Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi i atrakcji i atmosfery Parku Rozrywki, park Linowy był wielką atrakcją dla gimnazjalistów :) Polecamy każdemu kto będzie w Kudowie, aby skorzystał z tego Parku Rozrywki :) Naprawdę warto !!! Ceny bardzo atrakcyjne, dopasowane do „kieszeni każdego”. POLECAMY

GIMNAZJUM IM. JANA WYŻKOWSKIEGO

Przebywamy w Kudowie na Zielonej Szkole. Jesteśmy Niepubliczną Szkołą podstawową Leonarda da Vinci z Wrocławia. Firma Oświata (organizator naszego pobytu) zaproponowała nam jako jedną z atrakcji pobyt w Parku Rozrywki w Kudowie Zdrój. Nasi uczniowie byli bardzo zadowoleni, obsługa bardzo miła i fachowa. Dziękujemy za miłe i bezpieczne spędzony czas.”

GRAŻYNA BIEŃKOWSKA

Kierownik Zielonej Szkoły

„Pobyt w Parku Rozrywki był bardzo udany. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie niezależnie od wieku. Organizatorzy zadbali o różnorodność atrakcji. Gimnazjum nr 29 im. Konstytucji 3 maja – WROCŁAW.”

JOANNA SADOWSKA

Pani wychowawca

Nasze certyfikaty