Atrakcje

W sezonie wakacyjnym park jest otwarty od godziny 10:00 do 20:00. W maju, czerwcu i wrześniu park jest otwarty we wszystkie pogodne dni od godziny 12:00 do 18:00. Poniżej przedstawiamy atrakcje oraz  ich aktualny status dostępności na Parku Rozrywki.

Park Linowy JUNIOR

Najmłodszych zapraszamy do kolorowego Parku Linowego JUNIOR.
Toru z prawdziwymi przeszkodami. Sprzęt asekuracyjny i zasady bezpieczeństwa  pozostają takie same jak przy wysokim Parku Linowym, co daje dzieciom satysfakcję i możliwość używania prawdziwego specjalistycznego sprzętu. Komfortem jest wysokość, która zapewnia możliwość stałego nadzoru nad uczestnikiem zabawy.

Park Linowy w Parku Rozrywki

Zapraszamy wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku do sprawdzenia swojej odwagi na rozciągniętych pomiędzy drzewami mostach, linach oraz innych przeszkodach. Adrenaliny dodadzą przeszkody zawieszone na wysokości od 7 do 10 metrów. To doświadczenie dostarczy niesamowitych ekstremalnych wrażeń każdemu, kto ich spróbuje. Przejście naszej trasy Parku Linowego zakańcza zjazd na tyrolce i nietypowe zejście “prawdziwego komandosa”.

Mega zjeżdżalnia SPIDER-MAN

Mega duża zjeżdżalnia dla dzieci. Idealna na wszelkiego rodzaju pikniki firmowe, festyny, uroczystości, dni miast, dni dziecka, koncerty i  okoliczności. Dmuchane zamki, baseny i zjeżdżalnie urozmaicą niejedną imprezę rodzinną, integracyjną oraz uroczystość plenerową. Nad bezpieczeństwem dzieci podczas zabawy czuwają cały czas nasi animatorzy zabaw. Przetestuj ją na swojej imprezie.

Strzelnica Paintball

Doskonały pomysł na imprezę integracyjną dla firmy, na festyn, na urodzinową dla dzieci. Konkursy strzeleckie z nagrodami, połączone z animacją i sportową rywalizacją oraz ogniskiem, sprawiają, że impreza na długo zapadnie w pamięć uczestników. Organizujemy zawody strzeleckie dla dzieci i dorosłych z mega dużą dmuchaną strzelnicą paintball. Strzelnica posiada dwa stanowiska strzeleckie z różnymi rodzajami celów: tarcze, butelki, postaci i wiele innymi celami.  Dodatkowo organizujemy następujące konkursy strzeleckie, lub strzelania rekreacyjne np: strzelanie z łuku do tarczy, strzelanie do celu byle czym na wesoło. Strzelnica jest przystosowana do montażu w plenerze i w terenie zabudowanym z powodu grubych i solidnych ścian strzelnicy.

Gokarty

Wyścigi gokartami jak formułą jeden na napędzie twoich nóg! Gokarty rowerowe to alternatywne połączenie roweru i samochodu. To pojazdy zarówno dla dzieci (od lat 5-u) jak i dorosłych. Na utwardzonym torze ścigają się w konkurencjach mali i duzi kierowcy. Nasze gokarty na napędzie własnych nóg :) są jedno i dwu-osobowe. Te pojazdy wykorzystujemy do zabaw i konkurencji dla dorosłych, młodzieży i dzieci. Ciekawa propozycja na integrację dla firm, młodzieży szkolnej i dla rodziców z małymi dziećmi na festyny, pikniki, dni miast.

Zorbing dmuchana kula

Kula Zorbing – to hit w naszej ofercie zimowej i letniej!  Kula jest niezwykle widowiskowa, ma 3,5 metra wysokości i wygląd ma nieziemskiej piłki nożnej. Kula w środku ma średnicę 2 metry gdzie są umieszczone uchwyty na brzuch, ręce i nogi dla zapewnienia komfortu i bezpieczeństwa zabawy. Zorbing nadaje się do takich zabaw jak np: turlanie się w niej z górki, bieganie w środku jak chomiczek po płaskim terenie, wyścigi na czas w grach zespołowych, lub pływanie w niej na płytki akwenach wodnych. We wszystkich tych przypadkach uczestnicy zabawy bawią się wewnątrz zorbingu. Ekstremalne doznania dla uczestnika zapewnia sturlanie kuli ze stoku np: w zimie na ośnieżonym stoku lub latem na trawiastej łące. Zapewniamy kosmiczne wrażenia.