Atrakcje

Park Linowy JUNIOR

Najmłodszych zapraszamy do kolorowego Parku Linowego JUNIOR.
Toru z prawdziwymi przeszkodami. Sprzęt asekuracyjny i zasady bezpieczeństwa  pozostają takie same jak przy wysokim Parku Linowym, co daje dzieciom satysfakcję i możliwość używania prawdziwego specjalistycznego sprzętu. Komfortem jest wysokość, która zapewnia możliwość stałego nadzoru nad uczestnikiem zabawy.

Park Linowy w Parku Rozrywki

Zapraszamy wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku do sprawdzenia swojej odwagi na rozciągniętych pomiędzy drzewami mostach, linach oraz innych przeszkodach. Adrenaliny dodadzą przeszkody zawieszone na wysokości od 7 do 10 metrów. To doświadczenie dostarczy niesamowitych ekstremalnych wrażeń każdemu, kto ich spróbuje. Przejście naszej trasy Parku Linowego zakańcza zjazd na tyrolce i nietypowe zejście „prawdziwego komandosa”.

Trampoliny

Trampolina nazywana inaczej batuta, która jest z roku na rok coraz bardziej pożądanym urządzeniem. Każdy na trampolinie może spróbować swoich możliwości w skakaniu, odbijaniu się do góry. :) Spraw frajdę swoim pociechom i zabierz je na trampoliny z siatką do Parku Rozrywki, na festyn, na piknik. A fikołki w przód, fikołki w tył, skoki do góry, skoki na boki dadzą dużo radości i uśmiechu na twarzach zarówno dzieci, młodzieży jaki i dorosłych. To wszystko za sprawą bezpiecznej zabawy na trampolinie. Profesjonalne wykonanie tego urządzenia oraz dodatkowe zabezpieczenia w postaci siatki okalającej matę trampoliny to gwarancja bezpiecznego użytkowania. :)

 

Gokarty

Wyścigi gokartami jak formułą jeden na napędzie twoich nóg! Gokarty rowerowe to alternatywne połączenie roweru i samochodu. To pojazdy zarówno dla dzieci (od lat 5-u) jak i dorosłych. Na utwardzonym torze ścigają się w konkurencjach mali i duzi kierowcy. Nasze gokarty na napędzie własnych nóg :) są jedno i dwu-osobowe. Te pojazdy wykorzystujemy do zabaw i konkurencji dla dorosłych, młodzieży i dzieci. Ciekawa propozycja na integrację dla firm, młodzieży szkolnej i dla rodziców z małymi dziećmi na festyny, pikniki, dni miast.